Як жовчний впливає на загальне самопочуття

Постійні проблеми зі здоров'ям? Перевірте жовчний

Є фігура мови – жовчна людина. Мається на увазі зла, невгамовна, часто злісна і заздрісна особистість. Тобто жовч сприймається як отрута або прирівнюється до поганого характеру. Якщо з жовчним щось не так в прямому сенсі, проблеми теж будуть. Розповімо, як пов’язана робота органу і стану здоров’я, що робити в разі необхідності.

Як працює жовчний

Жовчний міхур – порожнистий орган, візуально схожий на грушу. Знаходиться він біля печінки, а якщо говорити точніше, то прилягає до її нижньої частини. Сама печінки розташована праворуч в області підребер’я.

Жовч потрібна організму для переварювання їжі. Колір рідини жовто-бурий, до складу входять жовчні пігменти, кислоти, холестерин. У нормі холестерин теж потрібен, бере участь у метаболізмі, але при його надлишку почнуться проблеми. Наслідки підвищеного холестерину – жовчні камені, атеросклеротичні бляшки.

Небезпечні симптоми

Проблеми з жовчним викликають:

  • запалення слизових;
    камені;
  • порушений відтік жовчі;
  • поліпи.

Запалення спочатку протікають в гострій формі, потім переходять в хронічну, чим особливо небезпечні. Можуть патології жовчного проявлятися на тлі каменів в міхурі. Головний запальний процес – холецистит, його викликають травми органу, дискінезії, неправильне харчування, зайва вага, недостатня рухова активність. Застої жовчі призводять до подразнень, камені стають причиною пошкодження стінок органу.

При патологіях жовчного людини турбує відчуття гіркоти в ротовій порожнині, біль у боці праворуч, нудота, підвищена температура тіла, блювота, жовтушність шкіри, білків очей. Можуть з’являтися ниючі тупі болі, дискомфорт, здуття, підвищуватися температура тіла. Не рідкісні проблеми з переварюванням жирних продуктів. Загострення зазвичай відбуваються на тлі порушень дієти, в результаті фізичного перенапруження, контакту з інфекційними агентами, переохолодження, вживання алкоголю.

Небезпечні застої жовчі – вони бувають у дітей і дорослих. Стан пов’язано з припиненням вироблення жовчі або її застреванием в шляхах. Рідина проникає в тканини печінки, викликає в них серйозні зміни аж до повного руйнування клітин.

Що робити

Для початку пройти комплексне обстеження здоров’я – зробіть УЗД, фіброгастродуоденоскопію або дуоденальне зондування, здайте аналіз крові. Що краще за все буде зробити саме у вашому випадку, скаже лікар.

Для відновлення здоров’я потрібно буде відкоригувати дієту. Харчування має бути не жирним, дробовим. Прийоми їжі сплануйте так, щоб їх було 5-6 в день. Смажене, гостре, копчене прибирають – до одужання або назавжди. Жувати потрібно ретельно, не поспішаючи. Якщо турбують сильні болі, призначають спазмолітики. Відтік жовчі нормалізують спеціальні добавки, трави. Хороший засіб для відновлення роботи жовчного – Артижель.

 

Артижель – рослинна добавка з натуральним складом. Листя артишоку мають сечогінну, гепатопротекторну, жовчогінну властивості, посилюють антитоксичну функцію печінки, нормалізують метаболізм, знижують рівень холестерину в плазмі. Корінь кульбаби усуває спазми, знімає запалення, виводить токсини з печінки, має антиатеросклеротическая властивості, нормалізує травлення. Холін і інозитол – гепатопротектори, які гальмують розвиток жирових тканин печінки при незбалансованої дієті. Звичайно, тільки прийому Артижеля для відновлення здоров’я недостатньо, але БАД істотно прискорить одужання навіть при погрішності в дієті.

За рекомендацією фахівця Артижель застосовують в комплексній терапії хронічних патологічних процесів у печінці, жовчному, жовчовивідних шляхах, для підтримки функції органів при прийомі деяких агресивних лікарських засобів. Ефективність висока, поліпшення відзначаються швидко.

Статті

Всі можливі причини закрепів

Закреп: зрозуміти, перемогти, попередити Проктологи стверджують, що норма – це очищення кишечника кожен день, всі інші стану можна прирівняти до закрепу. При цьому число дефекацій

Вороги жовчного міхура

Все, що ви повинні знати про ворогів жовчного міхура Жирна, смажена, гостра їжа дуже часто викликає вираженої дискомфорт під нижнім ребром справа, гіркий присмак у роті.

Що таке застої жовчі

Застої жовчі: як проявляються і що робити Неправильна дієта, ігнорування правил здорового способу життя, регулярна або тривала агресивна медикаментозна терапія – це ті чинники, які